Daikin FXAQ15A 1,7kW вътрешно сплит устройство VRV тип
Поискайте оферта
Моля, попълнете формата, и скоро ще се свържем с вас!
Съобщение
Благодарим ви, че изпратихте запитване в bg.artbuilding.ro!
Разделен модул за вътрешна стена
VRV Daikin
FXAQ20A 2.2kW
Системите VRV ( променлив обем на хладилния агент ) на Daikin са изключително ефективни решения за отопление и охлаждане, подходящи за търговски и промишлени приложения, признати за внедрените иновативни технологии, екологична работа и интелигентни системи за контрол за управление на консумацията на енергия.
VRV - ИЗОБРЕТЕНИЕ НА МАРКАТА DAIKIN 
Технология с променлива температура на хладилния агент
Тази технология автоматично адаптира температурата на хладилния агент към товара за оптимален комфорт на потребителя и увеличава сезонната ефективност с до 28%, в сравнение с други решения .
Ефективно и екологично
Благодарение на реалната сезонна ефективност, тези съоръжения са устойчиви през целия период на експлоатация, а намалените емисии на въглероден диоксид осигуряват минимизирано въздействие върху глобалното затопляне ( GWP - Global Warming Potential ) .
Той е икономичен и надежден
VRV модулите използват повторно енергията ефективно за отопление и охлаждане, както и за производство на топла вода.
ЗАЩО ДА ИЗБЕРЕТЕ FXAQ-A? 
Стенни модули - тези устройства са предназначени за монтаж на стена, особено в помещения без окачен таван и без налична подова площ
Плоският и елегантен преден панел - лесно хармонира с всяка интериорна декорация и се почиства много лесно
Равномерно разпределение на въздуха - въздухът се разпределя както вертикално, така и хоризонтално, благодарение на 5 различни ъгъла на изпускане, които могат да бъдат програмирани от дистанционното управление (опция)
Ниска консумация на енергия - благодарение на специално проектирания DC мотор на вентилатора
Монтаж - може да се извърши много лесно, включително в рамките на проекти за ново строителство или ремоделиране
Операции по поддръжка - могат да се извършват лесно, точно пред модула
МНОГО ДЕСТИНАЦИИ

Офиси и банки (ефективност на работното място) – ефективното управление на сгради и съоръжения е ключът към минимизиране на оперативните разходи.
Хотели (икономично гостоприемство ) - репутацията на хотел зависи от степента на комфорт и гостоприемство, предлагани на клиентите по време на престоя им. Междувременно собствениците на хотели трябва да поддържат контрол върху оперативните разходи и потреблението на енергия.
Търговия на дребно (намаляване на разходите) - секторът на търговията на дребно е изправен пред постоянната необходимост от намаляване на разходите за създаване и експлоатация на свързани звена. Следователно рентабилните и енергийно ефективни решения са от жизненоважно значение за минимизиране на оперативните разходи, като същевременно се гарантира съответствие с най-новите правни норми.
Жилищна употреба - Daikin предлага рентабилна VRV система с ниска консумация на енергия за собствениците на жилища - задължителни условия за комфортно и икономично изживяване от финансова гледна точка.

Стъпки на скоростта на вентилатора
Тази функция позволява избор на едно от 5-те нива на скорост на вентилатора.
Режим "Само вентилатор".
Уредът може да се настрои да работи като вентилатор, който излъчва въздушни течения без загряващ или охлаждащ ефект.
Въздушен филтър
Отстранява праховите частици от околната среда, като по този начин осигурява постоянен източник на чист въздух.

Инфрачервено дистанционно управление (опция)
Пуска, спира и настройва климатика дистанционно.
Централизирано управление (по избор)
Пуска, спира и настройва няколко климатика.
Самодиагностика
Опростява поддръжката, като показва системни повреди или аномалии, възникващи по време на работа.

Безшумен
Вътрешните тела на Daikin са тихи като шепот.

Автоматична вертикална метачна машина
Предлага възможност за настройка на автоматично вертикално изместване на въздушния поток, което води до равномерно разпределение на въздуха и температурата.

Операция при напускане на дома
Той поддържа вътрешната температура на определеното ниво на комфорт по време на отсъствие, като по този начин пести енергия.
![]()
Мултинаемател
Основното захранване на вътрешното тяло може да бъде изключено при напускане на хотела или офис сградата.
Автоматично превключване на охлаждане-отопление
Устройството автоматично влиза в режим на охлаждане или отопление, за да достигне зададената от потребителя температура.
"Сух" режим
Позволява да се намали нивото на влажност в помещението, без да се причиняват промени в температурата на околната среда.
Седмичен планировчик (по избор)
Устройството може да се програмира да стартира по всяко време, ежедневно или седмично.

Кабелно дистанционно управление (опция)
Пуска, спира и настройва климатика.

Автоматично рестартиране
След спад на напрежението уредът автоматично се рестартира с оригиналните настройки.

Комплект дренажна помпа (по избор)
Улеснява отвеждането на конденза от вътрешното тяло.
| ОСНОВНИ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Продуцент | Daikin |
| Вид на продукта | VRV |
| ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Дължина | 795 мм |
| Капацитет на охлаждане | 5800 BTU |
| Капацитет на отопление | 6483 BTU |
| Капацитет на охлаждане | 1,7 kW |
| Капацитет на отопление | 1,9 kW |
| хранене | фаза |
| Захранващо напрежение | 230 V AC |
| ВЪТРЕШЕН МОДУЛ | |
| Тип единица | Разделена стена |
| Функции | Самодиагностика, Изсушаване, Отопление, Охлаждане, Вентилация |
| Цвят | Бяло |
| Филтър | Антиалергенно, антибактериално, антипрахово, дезодорантно |
| Охлаждащ въздушен поток | 7,0 / 8,4 m³/мин |
| Ниво на шум при охлаждане | 28,5 / 32 dBa |
| Монтажна повърхност | Стена |
| Вътрешна ширина на устройството | 290 мм |
| Височина на вътрешното тяло | 266 мм |
| Тегло | 12 кг |
| ДРУГИ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Тръба за свързване на течности | 6,35 mm (1/4") |
| Тръба за свързване на газ | 12,7 мм (1/2") |
| ГАРАНЦИЯ | |
| Гаранция | 36 месеца |
ARTBuilding Romania
ARTBuilding Bulgaria







