Помпа WILO CronoTwin-DL-E 150/250-15/4-R1
Външни командни функции
  • • Въвеждане на команда "Приоритет Изключен".
  • • Въвеждане на команда "Външна промяна на помпата" (активно само в режим на двоен ротор)
  • • 0–10 V, 0–20 mA аналогов вход за ръчен режим на задвижване (DDC) и дистанционно регулиране на зададената точка
  • • 2–10 V, 4–20 mA аналогов вход за ръчен режим на задвижване (DDC) и дистанционно регулиране на зададената точка
  • • 0–10 V аналогов вход за действителния сигнал от сензора за налягане
  • • Аналогов вход 2–10 V, 0–20 mA, 4–20 mA за сигнал за действителна стойност от сензор за налягане
Функции за сигнализиране и показване
Технически данни
  • • Допустим температурен диапазон между -20 °C и +140 °C
  • • Захранване
    • • 3~440 V ±10 %, 50/60 Hz
    • • 3~400 V ±10 %, 50/60 Hz
    • • 3~380 V -5 % +10 %, 50/60 Hz
  • • Макс работа 16 бара до +120 °C, 13 бара до +140 °C
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Височина 791 мм
Дължина 1067 мм
Енергиен клас Без
Мощност 15 kW
Тегло 648 кг
ширина 1203 мм
хранене 3~400 V, 50/60 Hz
Минималната разрешена температура -20°C
Максимално допустима температура +140°C
Степен на защита IPx4D
Номинален диаметър 150
ХИДРАВЛИЧНИ ДАННИ
Изпускателна връзка 150
Максимално работно налягане PN 16 бара
Височина на изпомпване макс. 15 мка
ТЕХНИЧЕСКИ ДАННИ НА ДВИГАТЕЛЯ
МАТЕРИАЛИ
Корпус на помпата Сив чугун
МОНТАЖНИ РАЗМЕРИ
ТЕХНИЧЕСКИ ДАННИ
номинален ток макс. 26 А