Помпа WILO CronoTwin-DL-E 100/270-11/4-R1
Външни командни функции
  • • Въвеждане на команда "Приоритет Изкл".
  • • Въвеждане на команда "Външна промяна на помпата" (активно само в режим на двоен ротор)
  • • 0–10 V, 0–20 mA аналогов вход за ръчен режим на задвижване (DDC) и дистанционно регулиране на зададената точка
  • • 2–10 V, 4–20 mA аналогов вход за ръчен режим на задвижване (DDC) и дистанционно регулиране на зададената точка
  • • 0–10 V аналогов вход за действителния сигнал от сензора за налягане
  • • Аналогов вход 2–10 V, 0–20 mA, 4–20 mA за сигнал за действителна стойност от сензор за налягане
Функции за сигнализация и индикация
  • • Блокиране на достъпа
Управление на помпи с двоен ротор (помпа с два ротора или две помпи с един ротор)
Технически данни
  • • Допустим температурен диапазон между -20 °C и +140 °C
  • • Захранване
    • • 3~440 V ±10 %, 50/60 Hz
    • • 3~400 V ±10 %, 50/60 Hz
    • • 3~380 V -5 % +10 %, 50/60 Hz
  • • Макс работа 16 бара до +120 °C, 13 бара до +140 °C
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Височина 711 мм
Дължина 944 мм
Енергиен клас Без
Мощност 11 kW
Тегло 464 кг
ширина 888 мм
хранене 3~400 V, 50/60 Hz
Минималната разрешена температура -20°C
Максимално допустима температура +140°C
Степен на защита IPx4D
Номинален диаметър 100
ХИДРАВЛИЧНИ ДАННИ
Изпускателна връзка 100
Максимално работно налягане PN 16 бара
Височина на изпомпване макс. 24 мка
ТЕХНИЧЕСКИ ДАННИ НА ДВИГАТЕЛЯ
МАТЕРИАЛИ
Корпус на помпата Сив чугун
МОНТАЖНИ РАЗМЕРИ
ТЕХНИЧЕСКИ ДАННИ
номинален ток макс. 19,9 А