Канален климатик Daikin SkyAir Alpha-series Bluevolution FDXM50F9-RZAG50A Inverter 18000 BTU
Поискайте оферта
Моля, попълнете формата, и скоро ще се свържем с вас!
Съобщение
Благодарим ви, че изпратихте запитване в bg.artbuilding.ro!
You Can Also Buy Accessories
Защо да изберете климатика Daikin SkyAir Alpha-series Bluevolution FDXM50F9-RZAG50A Inverter 18000 BTU?



FDXM-F9 + RZAG-A
Окачен таван без облицовка
Компактен модул за окачен таван без корпус с височина само 200 mm
› Комбинацията със Sky Air Alpha гарантира най-доброто качество, най-високата ефективност и производителност в своя клас
› Невидим модул, защото се вписва дискретно в тавана: виждат се само смукателната и нагнетателната решетка
› Компактни размери, може лесно да се монтира в малко пространство на тавана от само 240 mm
› Средното външно статично налягане до 40 Pa улеснява използването на гъвкави тръби с различна дължина
› Допълнителният самопочистващ се филтър гарантира максимална ефективност, комфорт и надеждност чрез периодично почистване на филтъра
› Многозоновият комплект позволява индивидуален контрол на няколко климатични зони от едно вътрешно тяло
Sky Air Alpha-серия - FDXM-F3 / RZAG-MV1
Характеристики на продукта
- > Превъзходна ефективност: - Енергийни етикети до A++ при охлаждане и отопление - компресорът осигурява значителни подобрения на ефективността
- > Невидим модул, защото е скрит в тавана: виждат се само смукателната и нагнетателната решетка
- > Изборът на продукт с R-32 намалява въздействието върху околната среда с 68% в сравнение с R-410A и води до директно намаляване на консумацията на енергия поради високата си енергийна ефективност, като същевременно включва по-малко количество хладилен агент
- > Компактни размери, могат лесно да се монтират в междина на тавана от само 240 mm
- > Перфектният баланс между ефективност и комфорт благодарение на променливата температура на хладилния агент: превъзходна сезонна ефективност през по-голямата част от годината и бърза скорост на реакция в най-горещите дни.
- > Опцията за самопочистващ се филтър осигурява максимална ефективност, комфорт и надеждност чрез редовно почистване на филтъра
- > Подходящ е за инфраструктурни охладителни приложения с висока чувствителност
- > Онлайн контролер (по избор): управлявайте вътрешното тяло от всяко място чрез приложение, локални мрежи или интернет и поддържайте преглед на консумацията на енергия
- > Повторно използване на съществуваща технология за R-22 или R-407C
- > Средно външно статично налягане до 40 Pa улеснява използването на гъвкави тръби с различна дължина
- > Унифицирана гама вътрешни тела за R-32 и R-410A
- > Многозоновият комплект позволява няколко индивидуално контролирани климатични зони да бъдат обслужвани от едно вътрешно тяло
- > Ниска консумация на енергия благодарение на DC мотора на вентилатора
- > Работата в режим на отопление и охлаждане е гарантирана до -20 °C
- > Охлажданата с хладилен агент печатна платка гарантира надеждно охлаждане, тъй като не се влияе от температурата на околната среда.
- > Максимална дължина на тръбата до 85 m
- > Външни тела за сдвоени, двойни, тройни, четворни приложения

инвертор
Инверторните компресори непрекъснато регулират скоростта на компресора според действителното търсене. По-малкото стартиране и спиране води до намалена консумация на енергия (до 30%) и по-стабилни температури.

Само вентилатора
Устройството може да се използва като вентилатор, който издухва въздух, без да го охлажда или нагрява.

Автоматично превключване охлаждане - отопление
Автоматично избира режим на охлаждане или отопление, за да достигне зададената температура.

Мултимоделни приложения
Към едно външно тяло могат да се свържат до 5 вътрешни тела, дори ако са с различен капацитет. Всички вътрешни тела могат да се управляват индивидуално в рамките на един и същ режим на отопление или охлаждане.

Самопочистващ се филтър (опция)
Филтърът се самопочиства автоматично веднъж на ден. Простотата на поддръжка се превръща в оптимална енергийна ефективност и максимален комфорт, без необходимост от скъпа или отнемаща време поддръжка.

Многозонов
Позволява до 6 индивидуални климатични зони с едно вътрешно тяло

Охлаждане на инфраструктурата
Елиминира по надежден, ефективен и гъвкав начин топлината, постоянно генерирана от ИТ оборудване и сървъри, за да гарантира максимално време за работа, но също така и най-добра рентабилност.

Скорости на вентилатора (3 скорости)
Позволява избор на до зададен брой скорости на вентилатора.

Програма за сушене
Позволява намаляване на нивото на влажност без промени в стайната температура.

Въздушен филтър
Премахва праховите частици от въздуха, като по този начин осигурява постоянен приток на чист въздух.

Седмичен планировчик (по избор)
Може да се настрои да работи с отопление или охлаждане по всяко време, ежедневно или седмично.

Планировчик за 24 часа
Може да се настрои да започне работа по всяко време в рамките на период от 24 часа

Инфрачервено дистанционно управление (опция)
Дистанционно пуска, спира и настройва климатика.

Кабелно дистанционно управление (опция)
Пуска, спира и настройва климатика.

Централизирано управление (по избор)
Стартирайте, спирайте и регулирайте множество климатици от централна точка.

Онлайн контролер чрез приложението
Контролирайте вътрешното тяло от всяко място чрез приложението

Автоматично рестартиране
След прекъсване на захранването уредът автоматично стартира с оригиналните настройки.

Самодиагностика
Опростява поддръжката, като показва системни грешки или аномалии в работата.

| ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Общ капацитет | 18000 BTU |
| Капацитет на охлаждане | 17060 (5800 - 18084) BTU |
| Капацитет на отопление | 19790 (5800 - 20472) BTU |
| Капацитет на охлаждане | 5,0 (1,7 - 5,3) kW |
| Капацитет на отопление | 5,8 (1,7 - 6,0) kW |
| спешна помощ | 3.06 |
| ГЛЕДАЧ | 5.9 |
| COP | 4,95 |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ | 3.90 |
| Енергиен клас охлаждане | A+ |
| Енергиен клас за отопление | A+ |
| Годишна консумация на електроенергия за охлаждане | 296 kW/година |
| Годишна консумация на електроенергия за отопление | 1544 kW/година |
| хранене | фаза |
| Захранващо напрежение | 230 V AC |
| ВЪТРЕШЕН МОДУЛ | |
| Вътрешен код на устройството | FDXM50F9 |
| Тип единица | КАНАЛ |
| Функции | Самопочистване, Самодиагностика, Изсушаване, Отопление, Охлаждане, Вентилация |
| Дистанционно | НЕ |
| Охлаждащ въздушен поток | 13,3 / 14,6 / 15,8 m³/мин |
| Въздушен поток за отопление | 13,3 / 14,6 / 15,8 m³/мин |
| Ниво на шум при охлаждане | 27 / 35 dB |
| Монтажна повърхност | Окачен таван |
| Дължина на вътрешната единица | 1150 mm |
| Вътрешна ширина на устройството | 620 мм |
| Височина на вътрешното тяло | 200 мм |
| Тегло | 21 кг |
| ВЪНШЕН БЛОК | |
| Код на външно устройство | RZAG50A2V1B |
| Тип компресор | Инвертор |
| Компресорна техника | Люлка |
| Хладилен агент | Р-32 |
| Максимална дължина на тръбата | 50 м |
| Максимална разлика в нивото | 30 м |
| Дължина на външно устройство | 870 mm |
| Широчина на външното устройство | 734 мм |
| Височина на външния модул | 373 мм |
| Тегло | 52 кг |
| ДРУГИ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Покрита повърхност | 40-50 м² |
| Минимална външна температура, работеща при охлаждане | -20°C |
| Максимална външна температура, работеща при охлаждане | +52°C |
| Минимална външна температура при работа на отопление | -20°C |
| Максимална външна температура при работа на отопление | +24°C |
| Тръба за свързване на течности | 6,35 mm (1/4") |
| Тръба за свързване на газ | 12,7 мм (1/2") |
| Свързваща тръба за конденз | 32 мм |
| ГАРАНЦИЯ | |
| Гаранция | 36 МЕСЕЦА |
ARTBuilding Romania
ARTBuilding Bulgaria










