Аспиратор за баня Soler & Palau Silent-300 CRZ Silver
Поискайте оферта
Моля, попълнете формата, и скоро ще се свържем с вас!
Съобщение
Благодарим ви, че изпратихте запитване в bg.artbuilding.ro!
Смукателен вентилатор за баня
Soler & Palau Silent 300 CRZ Silver
Вентилаторите Soler & Palau от тази гама са идеални за вентилация на малки помещения и санитарни възли, като са предназначени за свързване към кръгли канали с диаметър 150 мм и имат въздушен поток 260 м³/ч.

Тези съоръжения са проектирани да работят с изключително ниска консумация на енергия. Устойчиви са на действието на вода и могат да работят при температури до 40°C. Също така, те са включени в клас II изолация, като са специално обработени срещу удари.

Двигателите от гамата SILENT 300 CRZ Silver са монтирани на безшумни еластични блокове, които абсорбират вибрациите. По този начин както шумовете, причинени от екстрактора, така и тези, произтичащи от вибрациите на съседните компоненти, са значително намалени.

IP45 е индекс на защита, който класифицира степента на плътност за различни кутии, устройства и уреди. Вентилаторите Soler & Palau са изработени от пластмасови материали и са оборудвани със съчленен корпус, който предпазва от проникване на прах и пръски вода.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
C - Всички модели са оборудвани със спусък
Z - Всички двигатели са оборудвани със сачмени лагери, което гарантира дълъг живот

Щора - предотвратява навлизането на въздух и ограничава изтичането на топлина, когато аспираторът не работи. Отваря се, когато въздушното налягане действа.
Безшумност - двигателят е монтиран на еластичен блок, който има свойството да намалява вибрациите и шумовете.
РАЗМЕРИ (mm)

| ОСНОВНИ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Продуцент | Солер Палау |
| ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Височина | 214 мм |
| Въздушно течение | 260 м³/ч |
| Дължина | 214 мм |
| Мощност | 29 W |
| Тегло | 1,25 кг |
| ширина | 148.8 мм |
| Максимална температура на въздуха | 40°C |
| Звуково налягане | 32dB(A) |
| Предавки | 1 |
| хранене | фаза |
| Захранващо напрежение | 230 V AC |
| Свързвам тръбата | 150 мм |
| ВЪТРЕШЕН МОДУЛ | |
| Функции | Защита на двигателя, Таймер, Вентилация |
| ДРУГИ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Тип монтаж | Стена, Окачен таван |
| ТЕХНИЧЕСКИ ДАННИ | |
| Материал на корпуса | ПЛАСТМАСА |
ARTBuilding Romania
ARTBuilding Bulgaria







