Аспиратор за баня Soler & Palau Silent-300 CRZ Silver Design 3C
Поискайте оферта
Моля, попълнете формата, и скоро ще се свържем с вас!
Съобщение
Благодарим ви, че изпратихте запитване в bg.artbuilding.ro!
Смукателен вентилатор за баня
Soler & Palau Silent 300 CRZ Silver Design 3C
Вентилаторите Soler & Palau от тази гама са идеални за вентилация на малки помещения и санитарни възли, като са предназначени за свързване към кръгли въздуховоди с диаметър 150-160 mm и имат дебит на въздуха 250 m³/h.

Тези съоръжения са проектирани да работят с ниска консумация на енергия. Устойчиви са на действието на вода и могат да работят при температури до 40°C. Също така, те са включени в клас II изолация, като са специално обработени срещу удари.

Моторите от гамата SILENT 300 CRZ Silver Design 3C са монтирани върху безшумни еластични блокове, които абсорбират вибрациите. По този начин както шумовете, причинени от екстрактора, така и тези, произтичащи от вибрациите на съседните компоненти, са значително намалени.

IP45 е индекс на защита, който класифицира степента на плътност за различни кутии, устройства и уреди. Вентилаторите Soler & Palau са изработени от пластмасови материали и са оборудвани със съчленен корпус, който предпазва от проникване на прах и пръски вода.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
C - Всички модели са оборудвани със спусък
R - Моделът е снабден с таймер за работа
Z - Всички двигатели са оборудвани със сачмени лагери, което гарантира дълъг живот

Щора - предотвратява навлизането на въздух и ограничава изтичането на топлина, когато аспираторът не работи. Отваря се, когато въздушното налягане действа.
Безшумност - двигателят е монтиран на еластичен блок, който има свойството да намалява вибрациите и шумовете.
Орнаменти в 4 налични цвята - ветрилата в тази гама могат да бъдат декорирани с тънка пластмасова лента, в 4 налични цвята - син, червен, зелен или жълт - в зависимост от дизайна на помещението.

РАЗМЕРИ (mm)

| ОСНОВНИ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Продуцент | Солер Палау |
| ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Височина | 247 мм |
| Въздушно течение | 280 м³/ч |
| Дължина | 247 мм |
| Мощност | 26 W |
| Тегло | 1,5 кг |
| ширина | 179 мм |
| Максимална температура на въздуха | 40°C |
| Звуково налягане | 38dB(A) |
| Предавки | 1 |
| хранене | фаза |
| Захранващо напрежение | 230 V AC |
| Свързвам тръбата | 150 мм |
| ВЪТРЕШЕН МОДУЛ | |
| Функции | Защита на двигателя, Таймер, Вентилация |
| ДРУГИ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Тип монтаж | Стена, Окачен таван |
| ТЕХНИЧЕСКИ ДАННИ | |
| Материал на корпуса | ПЛАСТМАСА |
ARTBuilding Romania
ARTBuilding Bulgaria







