Daikin SkyAir Advance-series Bluevolution FUA125A-RZAG125NY1 Инверторен 42000 BTU касетъчен таванен климатик
Поискайте оферта
Моля, попълнете формата, и скоро ще се свържем с вас!
Съобщение
Благодарим ви, че изпратихте запитване в bg.artbuilding.ro!
Защо да изберете Daikin SkyAir Advance-series Bluevolution FUA125A-RZAG125NY1Inverter 42000 BTU таванна кутия климатик?
Кутия, окачена на окачен таван с въздушна струя в 4 посоки
МАЙНАТА ГО
Уникално устройство на Daikin за високи стаи без окачен таван или свободно подово пространство

Характеристики на продукта
- > Дори стаи с тавани до 3,5 m могат да се отопляват или охлаждат много лесно без загуба на капацитет
- > Може лесно да се монтира в проекти за ново строителство или ремонт
- > Чрез комбиниране с технологията R-32 Bluevolution, той намалява въздействието върху околната среда с 68% в сравнение с R-410A и води до директно намаляване на консумацията на енергия, благодарение на високата си енергийна ефективност, като същевременно включва количество хладилен агент до 16 % нисък
- > 5 различни ъгъла на изпускане между 0 и 60° могат да бъдат програмирани от дистанционното управление
- > Унифицирана гама вътрешни тела за R-32 и R-410A
- > Индивидуално управление на амортисьора: гъвкавост, за да пасне на всяко оформление на стаята, без да се променя местоположението на модула!
- > Модерният дизайн на корпуса с чисто бяло (RAL9010) и железно сиво (RAL7011) покрития хармонира идеално с всеки интериор
- > Оптимален комфорт, гарантиран от автоматично регулиране на въздушния поток според необходимото натоварване
- > Кондензната помпа, като стандартно оборудване, с височина на изпомпване от 720 mm увеличава гъвкавостта и скоростта на инсталацията


Операция при напускане на дома
Работата вкъщи поддържа вътрешната температура на определеното ниво на комфорт по време на вашето отсъствие, като по този начин пести енергия

Текуща профилактика
Когато отоплението започне или когато термостатът е изключен, посоката на изпускане на въздух е хоризонтална и скоростта на вентилатора е ниска, за да се предотврати течение. След нагряване изпускането на въздух и скоростта на вентилатора се връщат към желаните настройки.

Индивидуално управление на клапите
Индивидуалното управление на амортисьора чрез кабелното дистанционно ви позволява лесно да регулирате индивидуалната позиция на всеки амортисьор, за да отговаря на всяка конфигурация на стаята. Предлагат се и допълнителни комплекти за затваряне.

Автоматично вертикално почистване
Възможност за избор на автоматично вертикално движение на посоката на изпускане на въздуха, за равномерна струя въздух и равномерно разпределение на температурата в помещението.

Приложение Onecta (по избор)
Контролирайте вътрешния климат от всяко място, чрез смартфон или таблет

Само вентилатора
Устройството може да се използва като вентилатор, който издухва въздух, без да го охлажда или нагрява.

Автоматично превключване охлаждане - отопление
Автоматично избира режим на охлаждане или отопление, за да достигне зададената температура.

Скорости на вентилатора (3 скорости + автоматична)
Позволява избор на до зададен брой скорости на вентилатора.

Програма за сушене
Позволява намаляване на нивото на влажност без колебания в стайната температура.

Въздушен филтър
Премахва праховите частици от въздуха, като по този начин осигурява постоянен приток на чист въздух.

Седмичен планировчик (по избор)
Може да се настрои да работи с отопление или охлаждане по всяко време, ежедневно или седмично.

Инфрачервено дистанционно управление (опция)
Дистанционно пуска, спира и настройва климатика.

Кабелно дистанционно управление (опция)
Пуска, спира и настройва климатика.

Централизирано управление (по избор)
Стартирайте, спирайте и регулирайте множество климатици от централна точка.

Автоматично рестартиране
След прекъсване на захранването уредът автоматично стартира с оригиналните настройки.

Самодиагностика
Опростява поддръжката, като показва системни грешки или аномалии в работата.

Комплект дренажна помпа Daikin (стандартна)
Улеснява отвеждането на конденза от вътрешното тяло.

Приложения с двойни/тройни/четворни единици
Към едно външно тяло могат да се свържат 2, 3 или 4 вътрешни тела, дори ако са с различен капацитет. Всички вътрешни тела работят в един и същ режим на охлаждане или отопление, като се управляват от едно дистанционно управление.

Охлаждаща инфраструктура
Елиминира по надежден, ефективен и гъвкав начин топлината, постоянно генерирана от ИТ оборудване и сървъри, за да гарантира максимално време за работа, но също така и най-добра рентабилност.
Sky Air Alpha-серия - RZAG-MY1
Водеща на пазара технология за търговски приложения, дори и за технически камери

Характеристики на продукта
- > Превъзходна ефективност: - Енергийни етикети до A++ при охлаждане и отопление - компресорът осигурява значителни подобрения на ефективността
- > Изборът на продукт с R-32 намалява въздействието върху околната среда с 68% в сравнение с R-410A и води до директно намаляване на консумацията на енергия поради високата си енергийна ефективност, като същевременно включва по-малко количество хладилен агент
- > Перфектният баланс между ефективност и комфорт благодарение на променливата температура на хладилния агент: превъзходна сезонна ефективност през по-голямата част от годината и бърза скорост на реакция в най-горещите дни.
- > Подходящ е за инфраструктурни охлаждащи приложения с висока чувствителност
- > Повторно използване на съществуваща технология за R-22 или R-407C
- > Работата в режим на отопление и охлаждане е гарантирана до -20 °C
- > Охлажданата с хладилен агент печатна платка гарантира надеждно охлаждане, тъй като не се влияе от температурата на околната среда.
- > Максимална дължина на тръбата до 85 m
- > Външни тела за сдвоени, двойни, тройни, четворни приложения

инвертор
Инверторните компресори непрекъснато регулират скоростта на компресора според действителното търсене. По-малкото стартиране и спиране води до намалена консумация на енергия (до 30%) и по-стабилни температури.

Автоматично превключване охлаждане - отопление
Автоматично избира режим на охлаждане или отопление, за да достигне зададената температура.

Охлаждане на инфраструктурата
Елиминира по надежден, ефективен и гъвкав начин топлината, постоянно генерирана от ИТ оборудване и сървъри, за да гарантира максимално време за работа, но също така и най-добра рентабилност.

| ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Общ капацитет | 42000 BTU |
| Капацитет на охлаждане | 41285 BTU |
| Капацитет на отопление | 46062 BTU |
| Капацитет на охлаждане | 12,1 kW |
| Капацитет на отопление | 13,5 kW |
| спешна помощ | 2.35 |
| ГЛЕДАЧ | 5.49 |
| COP | 4.81 |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ | 3,84 |
| Енергиен клас охлаждане | A++ |
| Енергиен клас за отопление | A+ |
| Годишна консумация на електроенергия за охлаждане | 1136 kW/година |
| Годишна консумация на електроенергия за отопление | 3129kW/година |
| хранене | фаза |
| Захранващо напрежение | 400 V AC |
| ВЪТРЕШЕН МОДУЛ | |
| Вътрешен код на устройството | FUA125A |
| Тип единица | Кутия |
| Функции | Самодиагностика, Изсушаване, Отопление, Охлаждане, Вентилация |
| Цвят | Бяло |
| Дистанционно | ДА |
| Филтър | Прах |
| Охлаждащ въздушен поток | 20,5 / 26,5 / 32,5 m³/мин |
| Въздушен поток за отопление | 20,5 / 26,5 / 32,5 m³/мин |
| Ниво на шум при охлаждане | 27 / 35 dB |
| Монтажна повърхност | ТАВАН |
| Дължина на вътрешната единица | 950 mm |
| Вътрешна ширина на устройството | 950 мм |
| Височина на вътрешното тяло | 198 мм |
| Тегло | 25 кг |
| ВЪНШЕН БЛОК | |
| Код на външно устройство | RZAG125MY1 |
| Тип компресор | Инвертор |
| Компресорна техника | Люлка |
| Хладилен агент | Р-32 |
| Максимална дължина на тръбата | 85 м |
| Максимална разлика в нивото | 30 м |
| Дължина на външно устройство | 900 mm |
| Широчина на външното устройство | 300 мм |
| Височина на външния модул | 770 мм |
| Тегло | 70 кг |
| ДРУГИ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Покрита повърхност | 90-125 м² |
| Минимална външна температура, работеща при охлаждане | -20°C |
| Максимална външна температура, работеща при охлаждане | +52°C |
| Минимална външна температура при работа на отопление | -20°C |
| Максимална външна температура при работа на отопление | +20°C |
| Тръба за свързване на течности | 9,52 mm (3/8") |
| Тръба за свързване на газ | 15,88 мм (5/8") |
| Свързваща тръба за конденз | 32 мм |
| ГАРАНЦИЯ | |
| Гаранция | 36 МЕСЕЦА |
ARTBuilding Romania
ARTBuilding Bulgaria







