Мултисплит климатик TOSHIBA с ТРИ вътрешни тела HAORI 12000 BTU цветни лица
Поискайте оферта
Моля, попълнете формата, и скоро ще се свържем с вас!
Съобщение
Благодарим ви, че изпратихте запитване в bg.artbuilding.ro!
You Can Also Buy Accessories

Защо да изберете Multisplit Toshiba?
ЩАСТЛИВ
Елегантност отвъд граници


ЕФЕКТИВНОСТ
SEER 8.60 | ЦЕЛ 5.10
ЕНЕРГИЕН КЛАС
Α+++ при охлаждане | Α+++ при отопление
BTU/час
10, 13 и 16 000
ДИЗАЙН НА ТЕКСТИЛНИ МАТЕРИАЛИ
В разнообразие от цветове за всеки стил на декорация
Висока естетика и топ японска технология заедно. Новият климатик HAORI има платнена подплата в различни цветове, за да се съчетае идеално с останалите декоративни елементи на вашето пространство.
Характеристики
ТОП ЕНЕРГИЕН КЛАС
HAORI е в енергиен клас A +++ при охлаждане и отопление. Това води до много ниска консумация на енергия при всякакви работни условия
ПЛАЗМЕН ЙОНИЗАТОР
Плазменият йонизатор от Toshiba ускорява ефективното улавяне на примеси от въздуха чрез генериране на озон (O3). Когато замърсители като бактерии или вируси влязат в контакт с озона, те в крайна сметка се деактивират чрез окисляване. След това озонът по същество се връща в кислород (O2), което го прави много екологичен окислител. Резултатът е чиста, свежа и здравословна среда, богата на кислородни молекули, без неприятни миризми
УЛТРА ЧИСТИ ФИЛТРИ
Осигурява чиста атмосфера, без прах, миризми, микроорганизми и фини частици.
- Филтърът Ultra Pure осигурява до 94% пречистване на PM2.5.
- PM2.5 се отнася до частици от замърсен въздух, които са с диаметър по-малък от 2,5 микрометра (μm). Проучванията са открили силна връзка между излагането на фини частици и белодробните заболявания или влошаването на хронични заболявания.
- Филтърът Toshiba Ultra-Pure улавя до 94% от PM2,5 , създавайки здравословни жилищни пространства у дома.
- (1) Катедра по микробиология, Факултет по медицина Siriraj Hospital Mahidol University, BKK, Тайланд (2) Betagro Science Center Co., Ltd., 900017366 (3) Nantong Deli Purification Equipment Factory Co, Ltd.
MAGIC COIL
Иновация на Toshiba, функцията за самопочистване на батерията на вътрешния модул. Magic Coil създава хлъзгава повърхност, върху която прахът и мръсотията се утаяват особено трудно. По този начин примесите се отмиват от уреда по време на периода на размразяване. Това води до батерия, която винаги е чиста като нова, без влага и мухъл. Тъй като батерията се поддържа чиста, енергийната ефективност се поддържа висока и през уреда циркулира здравословен въздух без мирис.
WI-FI АКТИВИРАН
Можете да използвате HAORI отвсякъде и по всяко време, като използвате Wi-Fi мрежата на вашия дом, за несравнимо удобство и спестяване на енергия.
ПРИЛОЖЕНИЕ ЗА ДОМАШЕН КОНТРОЛ НА КЛИМАТИКА
С новото приложение Toshiba Home AC Control имате пълен контрол върху нивото на комфорт, което искате. 5 потребителя имат възможността да контролират работата на до 10 устройства от своя таблет или смартфон по лесен и бърз начин. Той също така предоставя възможност за управление на единици по групи за бързо прилагане на комфортни условия в избрани зони.

ЗАБЕЛЕЖКА
Производителят си запазва правото да променя характеристиките на продукта, артикулите и изображенията без предизвестие.
Техническа информация
документи
Можете да изберете желания от вас модел вътрешно тяло във всяка стая
Вписването на климатичната система в дизайна на вашия дом е наша задача .

| ОСНОВНИ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Продуцент | TOSHIBA |
| Вид на продукта | МУЛТИ СПЛИТ СИСТЕМА |
| ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Общ капацитет | 34000 BTU |
| Капацитет на охлаждане | 3,70 - 11,00kW |
| Капацитет на отопление | 2,70 - 14,00 kW |
| ГЛЕДАЧ | 8.5 |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ | 4.3 |
| Енергиен клас охлаждане | A++ |
| Енергиен клас за отопление | A+ |
| хранене | Монофазни |
| Захранващо напрежение | 230 V AC |
| ВЪТРЕШЕН МОДУЛ 1 | |
| Wi-Fi контрол | ДА |
| Ниво на шум при отопление | 19 / 25 / 32 / 39 dB |
| Ниво на шум при охлаждане | 19 / 25 / 32 / 39 dB |
| Общ капацитет | 12000 BTU |
| Размер на кутията | 300 x 987 x 210 мм |
| Стайна повърхност 1 | 25-35 м² |
| Филтър | Антиалергенно, антибактериално, антипрахово, дезодорант |
| Функции | Самодиагностика, Изсушаване, Отопление, Пречистване, Охлаждане, Вентилация |
| Цвят на потребителския интерфейс на камерата 1 | Черно, светло сиво, по избор БЕЖОВО, СИНО СИВО, КАФЯВО, ИЗУМРУДНО СИН |
| Вътрешен код на устройството | RAS-B13N4KVRG-E |
| ВЪНШЕН БЛОК | |
| Код на външно устройство | RAS-5M34G3AVG-E |
| Тип компресор | Инвертор |
| Компресорна техника | TwinRotary |
| Хладилен агент | Р-32 |
| Максимална дължина на тръбата | 80 м |
| Максимална разлика в нивото | 15 м |
| Ниво на шум | 46 dB |
| Широчина на външното устройство | 320 мм |
| Височина на външния модул | 890 мм |
| Тегло | 80 кг |
| ВЪТРЕШЕН МОДУЛ 2 | |
| Wi-Fi контрол | ДА |
| Вътрешен код на устройството | RAS-B13N4KVRG-E |
| Ниво на шум при отопление | 19 / 25 / 32 / 39 dB |
| Ниво на шум при охлаждане | 19 / 25 / 32 / 39 dB |
| Общ капацитет | 12000 BTU |
| Повърхност на стаята 2 | 25-35 м² |
| Размер на кутията | 300 x 987 x 210 мм |
| Филтър | Антиалергенно, антибактериално, антипрахово, дезодорант |
| Функции | Самодиагностика, Изсушаване, Отопление, Пречистване, Охлаждане, Вентилация |
| Цвят на потребителския интерфейс на камерата 2 | Черно, светло сиво, по избор БЕЖОВО, СИНО СИВО, КАФЯВО, ИЗУМРУДНО СИН |
| ВЪТРЕШЕН МОДУЛ 3 | |
| Вътрешен код на устройството | RAS-B13N4KVRG-E |
| Общ капацитет | 12000 BTU |
| Повърхност на помещението 3 | 25-35 м² |
| Цветна UI камера 3 | Черно, светло сиво, по избор БЕЖОВО, СИНО СИВО, КАФЯВО, ИЗУМРУДНО СИН |
| ДРУГИ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Wi-Fi контрол | Но н |
| Минимална външна температура, работеща при охлаждане | -10°C |
| Максимална външна температура, работеща при охлаждане | +46°C |
| Минимална външна температура при работа на отопление | -20°C |
| Максимална външна температура при работа на отопление | +24°C |
| ГАРАНЦИЯ | |
| Гаранция | 36 месеца |
| Гаранция на компресора | 36 месеца |
ARTBuilding Romania
ARTBuilding Bulgaria



-90x90.jpg)







