Мултисплит климатик TOSHIBA с ТРИ вътрешни тела DAISEIKAI 9000 BTU
Поискайте оферта
Моля, попълнете формата, и скоро ще се свържем с вас!
Съобщение
Благодарим ви, че изпратихте запитване в bg.artbuilding.ro!


Дайсейкай 9
Стандартът на климатиците
ЕФЕКТИВНОСТ
SEER 10.60 | ЦЕЛ 6.40
ЕНЕРГИЕН КЛАС
Α+++ при охлаждане | Α+++ при отопление
BTU/час
10, 13 и 16 000
ЙОНИЗАТОР
С йонизатор за плазмено пречистване на въздуха за изключително качество на въздуха
Защо да изберете Multisplit Toshiba?
Daiseikai на японски означава „правилният отговор“, а климатикът DAISEIKAI 9 на Toshiba е точно това: оптималната жилищна система за всяка нужда. С отлична производителност, висока ефективност, превъзходно качество на производство и интелигентни функции, DAISEIKAI 9 е еталон в своята категория.
Характеристики
ТОП ЕНЕРГИЕН КЛАС
Daiseikai 9 е с енергиен клас A +++ при охлаждане и отопление в по-топла зона. Това води до много ниска консумация на енергия при всякакви работни условия
ПЛАЗМЕН ЙОНИЗАТОР ЗА ПРЕЧИСТВАНЕ НА ВЪЗДУХА
Тази електрическа система за пречистване на въздуха може да събира частици до 0,001 μm и е 10 пъти по-бърза от стандартните филтри. Плазменият йонизатор за пречистване на въздуха съдържа голямо количество сребърни йони (Ag +), които имат силно антибактериално и дезодориращо действие. Той използва двустепенна филтърна система, която включва както отрицателен, така и положителен електрически заряд. Резултатът е абсорбиране на прах, полени и спори на мухъл, създавайки свежа, здравословна среда без дим и миризми на храна или неприятни миризми. Тази функция може да бъде включена или изключена по всяко време чрез натискане на бутона PURE на дистанционното управление.

DC TWIN INVERTER ЦИФРОВ КОМПРЕСОР
DC Twin инверторен цифров компресор осигурява постоянна скорост на въртене и намалява нежеланите вибрации. Резултатите са уникални:
- Повишена ефективност : Компресорът има особено висока ефективност при ниски скорости на въртене и при продължителни работни условия.
- Икономия на енергия : благодарение на анти-асиметричното въртене в два цилиндъра, компресорът предлага големи икономии на енергия и много мощна и надеждна работа.
- Висока надеждност и ниско ниво на шум : стабилна работа с минимални загуби от триене. Идеалното решение за чувствителни към шум приложения. Шумът на външното тяло по време на работа е почти незначителен и същевременно осигурява двоен живот на компресора.
MAGIC COIL
Иновация на Toshiba, функцията за самопочистване на батерията на вътрешния модул. Magic Coil създава хлъзгава повърхност, върху която прахът и мръсотията се утаяват особено трудно. По този начин примесите се отмиват от уреда по време на периода на размразяване. Това води до батерия, която винаги е чиста като нова, без влага и мухъл. Тъй като батерията се поддържа чиста, енергийната ефективност се поддържа висока и през уреда циркулира здравословен въздух без мирис.

РЕЖИМ НА КАМИНА
С тази иновативна функция климатикът действа като дифузьор на топлина срещу други източници, които могат да присъстват в стаята, като камина или радиатор. По този начин допринася за по-добро разпределение на топлината в помещението, увеличавайки максимално ефективността на цялата налична отоплителна система във вашето помещение, спестявайки по този начин пари.
ЕКО РЕЖИМ
Режимът ECO постига още по-големи икономии на енергия от 25% до 75%, тъй като уредът адаптира работата си към нуждите на вашето пространство. По този начин уредът консумира само толкова енергия, колкото е наистина необходима.
РЕЖИМ HI-POWER
Просто натиснете бутона на дистанционното управление и уредът незабавно ще достигне желаната температура, за да можете веднага да се насладите на желания комфорт.
КОМФОРТЕН РЕЖИМ СЪН
Устройството автоматично ще регулира настройките на температурата, за да създаде най-добрите нива на комфорт по време на вашите часове за сън.
САМОПОЧИСТВАЩА СЕ
Функцията за самопочистване намалява влажността във вътрешността на климатика, като по този начин предотвратява образуването на мухъл. Когато изключите климатика, вентилаторът на вътрешното тяло ще продължи да работи автоматично, за да премахне влагата и да изсуши хладилния агент.
СЕДМИЧЕН ТАЙМЕР
Седмичен таймер с 4 програмируеми настройки на ден и 7 различни програми на седмица.
РЕЖИМ НА ОТОПЛЕНИЕ 8°C:
Бутон "8°C" за защита от замръзване по време на празнични периоди, когато жилището не е обитавано за дълъг период от време.
ПРИ ПОИСКВАНЕ И РЕЖИМ НА ИНТЕЛИГЕНТНО РАЗМРАЗЯВАНЕ
С режим Интелигентно размразяване, климатикът обръща цикъла на охлаждане само когато е необходимо. Устройството работи за по-дълги периоди от време с отлична производителност дори при най-лошите зимни метеорологични условия. В същото време, при екстремни зимни температури, режимът On Demand Defrost може да размрази външното тяло, когато потребителят поиска, просто чрез натискане на бутон на дистанционното управление.
АВТОМАТИЧЕН РЕСТАРТ
Климатикът автоматично ще се рестартира с предишните настройки след прекъсване на захранването.
САМОДИАГНОСТИКА
Системата ще извърши задълбочена вътрешна проверка и ще маркира всички аномалии.
Готов за Wi-Fi
Можете да използвате Daiseikai 9 отвсякъде и по всяко време, като използвате Wi-Fi мрежата на вашия дом, за несравнимо удобство и спестяване на енергия. Тази функция изисква Wi-Fi адаптер (не е включен в опаковката на продукта).
3 ГОДИНИ ГАРАНЦИЯ
Toshiba предлага 3 години гаранция за всички части на устройството. Научете повече тук.
Техническа информация
документи
Можете да изберете модела вътрешно тяло, който желаете във всяка стая
Вписването на климатичната система в дизайна на вашия дом е наша задача .

| ОСНОВНИ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Продуцент | TOSHIBA |
| Вид на продукта | МУЛТИ СПЛИТ СИСТЕМА |
| ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Общ капацитет | 26000 BTU |
| Капацитет на охлаждане | 4.10 - 9.00 kW |
| Капацитет на отопление | 2,00 - 11,20 kW |
| ГЛЕДАЧ | 8.5 |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ | 4.5 |
| Енергиен клас охлаждане | A++ |
| Енергиен клас за отопление | A+ |
| хранене | Монофазни |
| Захранващо напрежение | 230 V AC |
| ВЪТРЕШЕН МОДУЛ 1 | |
| Wi-Fi контрол | ПО ИЗБОР |
| Ниво на шум при отопление | 19 / 25 / 32 / 39 dB |
| Ниво на шум при охлаждане | 19 / 25 / 32 / 39 dB |
| Общ капацитет | 9000 BTU |
| Размер на кутията | 288 x 770 x 225 мм |
| Стайна повърхност 1 | 20-25 м² |
| Филтър | Антиалергенно, антибактериално, антипрахово, дезодорант |
| Функции | Самодиагностика, Изсушаване, Отопление, Пречистване, Охлаждане, Вентилация |
| Цвят на потребителския интерфейс на камерата 1 | СРЕБРО |
| Вътрешен код на устройството | RAS-10PKVPG |
| ВЪНШЕН БЛОК | |
| Код на външно устройство | RAS-3M26G3AVG-E |
| Тип компресор | Инвертор |
| Компресорна техника | TwinRotary |
| Хладилен агент | Р-32 |
| Максимална дължина на тръбата | 70 м |
| Максимална разлика в нивото | 15 м |
| Ниво на шум | 46 dB |
| Широчина на външното устройство | 320 мм |
| Височина на външния модул | 890 мм |
| Тегло | 80 кг |
| ВЪТРЕШЕН МОДУЛ 2 | |
| Wi-Fi контрол | ПО ИЗБОР |
| Вътрешен код на устройството | RAS-10PKVPG |
| Ниво на шум при отопление | 19 / 25 / 32 / 39 dB |
| Ниво на шум при охлаждане | 19 / 25 / 32 / 39 dB |
| Общ капацитет | 9000 BTU |
| Повърхност на стаята 2 | 20-25 м² |
| Размер на кутията | 288 x 770 x 225 мм |
| Филтър | Антиалергенно, антибактериално, антипрахово, дезодорант |
| Функции | Самодиагностика, Изсушаване, Отопление, Пречистване, Охлаждане, Вентилация |
| Цвят на потребителския интерфейс на камерата 2 | СРЕБРО |
| ВЪТРЕШЕН МОДУЛ 3 | |
| Вътрешен код на устройството | RAS-10PKVPG |
| Общ капацитет | 9000 BTU |
| Повърхност на помещението 3 | 20-25 м² |
| Цветна UI камера 3 | СВЕТЛО СРЕБРИСТ |
| ДРУГИ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Минимална външна температура, работеща при охлаждане | -10°C |
| Максимална външна температура, работеща при охлаждане | +46°C |
| Минимална външна температура при работа на отопление | -20°C |
| Максимална външна температура при работа на отопление | +24°C |
| ГАРАНЦИЯ | |
| Гаранция | 36 месеца |
| Гаранция на компресора | 36 месеца |
ARTBuilding Romania
ARTBuilding Bulgaria








