Климатик мултисплит TOSHIBA с две вътрешни тела YUKAI 9000 BTU
Поискайте оферта
Моля, попълнете формата, и скоро ще се свържем с вас!
Съобщение
Благодарим ви, че изпратихте запитване в bg.artbuilding.ro!

YUKAI
Съчетава абсолютната тишина с максимална ефективност!


ЕФЕКТИВНОСТ
SEER 7.0 | SCOP 4.6
ЕНЕРГИЕН КЛАС
A++ при охлаждане | A++ при отопление
BTU/h
9, 11, 14, 17 & 22.000
Защо да изберете Multisplit Toshiba?
YUKAI е тихо решение, което използва новите технологии на Toshiba Inverter и компресори с R32 за предоставяне на охлаждаща и отоплителна ефективност A++, което води до истински енергийни икономии и комфорт през цялата година.
Характеристики
УЛТРА-СВЕЖ ФИЛТЪР
Ултрафреш филтърът улавя до 85% от PM2,5, създавайки здравословни жилищни пространства у дома.
УЛТРА-ТИХА СИСТЕМА
Ултра-тиха система до 19 dB(A) - вътрешно. Тихо функциониране до 42 dB(A) - на открито.
8°C РЕЖИМ НА ОТОПЛЕНИЕ
Бутон „8°C” за автоматична антифриз защита по време на ваканция, когато домът не е обитаван за дълъг период.
ГОТОВ ЗА WI-FI
Можете да управлявате YUKAI от всякъде и по всяко време, използвайки Wi-Fi на вашия дом, за несравним комфорт и енергийни икономии. Тази функция изисква Wi-Fi адаптер (не е включен в пакета на продукта)
ВИСОКА МОЩНОСТ
Висока мощност Допълнителен въздушен поток за бързо достигане на желаната температура
АВТОМАТИЧНО ПОЧИСТВАНЕ
Функция за автоматично почистване при спиране, единицата автоматично започва операцията за самопочистване, вентилаторът на вътрешната единица работи непрекъснато.
ЗАБЕЛЕЖКА
Производителят си запазва правото да променя характеристиките на продуктите, елементите и изображенията без предизвестие.
Техническа информация
Документи
Можете да изберете за всяка стая модела на вътрешното тяло, което желаете
Включването на климатичната система в дизайна на вашия дом е наша задача.
| ОСНОВНИ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Продуцент | TOSHIBA |
| Вид на продукта | МУЛТИ СПЛИТ СИСТЕМА |
| ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Общ капацитет | 14000 BTU |
| Капацитет на охлаждане | 1,60 - 4,90kW |
| Капацитет на отопление | 1,30 - 5,20 kW |
| ГЛЕДАЧ | 8.7 |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ | 4.8 |
| Енергиен клас охлаждане | A+++ |
| Енергиен клас за отопление | A++ |
| хранене | Монофазни |
| Захранващо напрежение | 230 V AC |
| ВЪТРЕШЕН МОДУЛ 1 | |
| Wi-Fi контрол | по желание |
| Ниво на шум при отопление | 20/ 25 / 32 / 39 dB |
| Ниво на шум при охлаждане | 20 / 25 / 32 / 39 dB |
| Общ капацитет | 9000 BTU |
| Размер на кутията | 288 x 770 x 225 мм |
| Филтър | Антиалергенно, антибактериално, антипрахово, дезодорант |
| Функции | Самодиагностика, Изсушаване, Отопление, Пречистване, Охлаждане, Вентилация |
| Цвят на потребителския интерфейс на камерата 1 | БЯЛ |
| Вътрешен код на устройството | RAS-B10E2KVG-E |
| Покрита повърхност | 20-25 м² |
| ВЪНШЕН БЛОК | |
| Код на външно устройство | RAS-2M14G3AVG-E |
| Тип компресор | Инвертор |
| Компресорна техника | TwinRotary |
| Хладилен агент | Р-32 |
| Максимална дължина на тръбата | 30 м |
| Максимална разлика в нивото | 10 м |
| Ниво на шум | 46 dB |
| Широчина на външното устройство | 300 мм |
| Височина на външния модул | 630 мм |
| Тегло | 43 кг |
| ВЪТРЕШЕН МОДУЛ 2 | |
| Wi-Fi контрол | по желание |
| Вътрешен код на устройството | RAS-B10E2KVG-E |
| Общ капацитет | 9000 BTU |
| Размер на кутията | 288 x 770 x 225 мм |
| Филтър | Антиалергенно, антибактериално, антипрахово, дезодорант |
| Функции | Самодиагностика, Изсушаване, Отопление, Пречистване, Охлаждане, Вентилация |
| Цвят на потребителския интерфейс на камерата 2 | БЯЛ |
| Покрита повърхност | 20-25 м² |
| ДРУГИ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Wi-Fi контрол | Но н |
| Минимална външна температура, работеща при охлаждане | -10°C |
| Максимална външна температура, работеща при охлаждане | +46°C |
| Минимална външна температура при работа на отопление | -20°C |
| Максимална външна температура при работа на отопление | +24°C |
| ГАРАНЦИЯ | |
| Гаранция | 36 месеца |
| Гаранция на компресора | 36 месеца |
ARTBuilding Romania
ARTBuilding Bulgaria







