Вентилатор с възстановяване на топлината Soler & Palau Respiro 100RD
Поискайте оферта
Моля, попълнете формата, и скоро ще се свържем с вас!
Съобщение
Благодарим ви, че изпратихте запитване в bg.artbuilding.ro!
Вентилатор с рекуперация на топлина
Soler & Palau Respiro 100RD
Рекуператорите Soler & Palau от гамата Respiro са децентрализирани вентилационни модули с възстановяване на топлината за климатизация както в жилищни помещения, така и в търговски или индустриални помещения .

С интелигентен дизайн, който позволява адаптиране към всяко пространство, тези съоръжения са проектирани в съответствие с индустриалните стандарти, за да осигурят постоянна подмяна на въздуха в помещението .

Вентилационното оборудване за възстановяване на топлината на Soler & Palau е проектирано за непрекъсната работа. Вентилаторът регулира въздушния поток пропорционално на влажността и по този начин осигурява оптимално качество на въздуха в помещенията.

Уредът за оползотворяване на топлина Soler & Palau е проектиран да работи с ниска консумация на електроенергия и с енергийна ефективност до 93%, благодарение на безчетковия електродвигател с постоянен ток. Всички модели са оборудвани с керамичен топлообменник, защитен с G3 филтър в двата края.

IPX4 (защита срещу проникване) е индекс, който измерва доколко устройството е защитено както от твърди предмети, така и от течности, независимо от посоката. Топлинните рекуператори Soler & Palau са изработени от пластмасови материали и са оборудвани със съединен корпус, който предпазва от проникване на прах и пръски вода.
РАЗМЕРИ (mm)
КОМПОНЕНТИ ЗА ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ НА ТОПЛИНАТА RESPIRO
1. Основен работен блок със закрепване към стена
2. Корпус
3. Вентилатор
4.Вътрешен филтър
5. Керамичен топлообменник
6. Външен филтър
7. Външна скара със стенен корпус
8. Калъф
| ОСНОВНИ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Продуцент | Солер Палау |
| Вид на продукта | Вентилатор с рекуперация на топлина |
| ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Височина | 215 мм |
| Тегло | 5 кг |
| ширина | 215 мм |
| Предавки | 3 |
| Капацитет на всмукателната вентилация | 15 / 22 / 30 м³/ч |
| Капацитет на изпускателната вентилация | 15 / 22 / 30 м³/ч |
| Консумация на енергия | 3,9 / 5,9 / 7,9 W |
| Диаметър на рекуператора | 100 тМ |
| ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ НА ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ | 93% |
| ВЪТРЕШЕН МОДУЛ | |
| Тип единица | На стената |
| Функции | Сензор за влажност, IR дистанционно управление |
| ДРУГИ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Ниво на шум | 19-29 dBA |
| ГАРАНЦИЯ | |
| Гаранция | 36 МЕСЕЦА |
ARTBuilding Romania
ARTBuilding Bulgaria







